Chemia

Chemia budowlana

Wykorzystanie odpowiedniej chemii budowlanej jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na trwałość całej podłogi. Tylko chemia budowlana najwyższej jakości upoważni Państwa do zachowania spokoju podczas użytkowania podłogi.

Mając na uwadze przeznaczenie pomieszczenia oraz rodzaj i wielkość elementów np. podłogi drewnianej, ważne jest aby dobrać optymalne produkty – zaczynając od odpowiedniego gruntu, poprzez wylewkę i klej, a kończąc na warstwach lakieru bądź oleju.

Dzięki odbytym licznym szkoleniom teoretycznym i praktycznym nasza kadra jest w stanie służyć Państwu fachowym doradztwem i odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące oferowanej przez nas chemii budowlanej.

Wybierając klej pod podłogę drewnianą, szczególnie jeżeli w pomieszczeniu jest ogrzewanie podłogowe, należy kierować się elastycznością produktu. Wyschnięty klej powinien nie pękać, jeżeli zegniemy próbnik, co zapewni większą wytrzymałość na różnice temperatur i naturalne ruchy drewna.

Nasza firma jest jednym z największych dystrybutorów chemii budowlanej marek tj. Kerakoll i Renove w Polsce. Oferujemy współpracę w zakresie zaopatrywania marketów budowlanych, salonów podłóg, firm parkieciarskich, wykładzinowych i jastrychowych oraz klientów indywidualnych.

Posiadamy pełną szafę produktów Kerakoll i Renove. Dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych cieszą się produkty Kerakoll.